Susirinkimo, sporto ir laisvalaikio šventės fotonuotraukos

Gojus_small   2003 m. birželio 15 d. Gojaus kaime prie Nevėžio upės įvyko Prokurorų profesinė sąjungos organizuota prokuratūros darbuotojų sporto ir laisvalaikio šventė.

  Dar kartą prisiminkime gražias šventines akimirkas fotonuotraukose ! Gerų įspūdžių !

         2003 m. birželio 15 d. Gojaus kaime prie Nevėžio upės įvyko Prokurorų profesinė sąjungos organizuota prokuratūros darbuotojų sporto ir laisvalaikio šventė. Atvykti pabendrauti, pailsėti, džiugai ir gražiai praleisti laiką atvyko daugiau nei 60 prokurtaūros darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos.

        Šeštadienį išaušo gražus ir saulėtas rytas, žadėdamas šiltą ir šviesią dieną. Ir neapvylė... Diena buvo itin saulėta ir karšta. Apie 11val. įvyko trumpas prokurorų profesinės sąjungos narių pasitarimas, kurio metu buvo pateiktas susipažinimui profesinės sąjungos strateginis planas. Planas iš tikrųjų nemažas ir suplanuota darbų nemažai. Tad vienbalsiai nuspręsta išanalizuoti planą ir jį svarstyti artimiausiame posėdyje. 12 valandą atvyko laukti pietūs ir visi galėjo numalšinti nedidelį alkį. Papietavus vyko protmūšio varžybos. Dalyvavo keturios komandos ir sėkmingiausiai atsakinėti į kiek sunkius, bet įdomius klausimus pavyko Vilkmergės komandai. Po protmūšio, prasidėjo aktvvaus poilsio laikas. Dauguma dalyvių dalyvavo tinklinio varžybose arba aktyviai palaikė savo komandas. Vaikai su džiaugsmu išnaudojo šaunųjį batutą - Mikę Pukuotuką. Į jį įsigudrino įlipti ir kai kurie suaugusieji...gerai, kad jis nesuplyšo :) Kiti norintieji galėjo pažaisti kroketą ir susipažinti su šio žaidimo taisyklėmis. Diena buvo labai karšta, tad nemažai dalyvių gaivinosi Nevėžio upėje. Tinklinio varžybos užtruko, nei viena komanda neketino nusileisti ir kovojo iš širdies. Tačiau ir čia Vilkmergės komanda nugalėjo. Išalkę ir pavargę, vakare visi mėgavosi skania vakariene. Po jos daugeliui sukėlė daug džiaugsmo ir šypsenų linksmosios estafetės. Ir pagaliau apdovanojimai. Buvo paminėtos visos komandos, bet pagrindinį prizą laimėjo Vilkmergės komanda, kurios šiais metais niekam nepavyko aplenkti. Po aktyvios dienos nemažai dalyvių dar ilgai iki vėlyvos nakties vakarojo prie laužo ir klausėsi muzikos. Ryte, visus nudžiugino ir atgaivino nepaprastai skani šiupininė sriuba, kurią paruošė ir atvežė Julius. Po skanių pusryčių, visi pradėjo ruoštis kelionei namo ir atsisveikinę išvyko. Bet juk neilgam ... iki kitų susitikimų !!!

1

6

10

16

35

58

71

72

55

Daugiau šventės nuotraukų galite rasti skiltyje <Galerija/Nuotraukos> - spausti čia:

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.