Dėl situacijos Palangos miesto apylinkės prokuratūroje - Kreipimasis Generalinį prokurorą - Nr. 34

Dėl Palangos miesto apylinkės prokuratūros prokurorų etatų

2011-07-22 rašte Nr. R-32 kėlėme problemą, kad Palangos miesto apylinkės prokuratūroje vasaros sezono metu darbo krūvis žymiai padidėja. Dėl tam tikrų specifinių priežasčių Palangoje procesiniai veiksmai privalo būti atlikti nedelsiant, dėl ko bent vasaros sezono metu Palangoje dirbančių prokurorų skaičius turėtų būti padidintas laikinai juos perkeliant dirbti iš kitų teritorinių prokuratūrų. Tačiau generalinio prokuroro įsakyme numatytas priešingas veiksmas - dar nesibaigus vasaros sezonui prokurorą iš Palangos perkelti dirbti į didmiestį.

2011-0-27 Prokurorų profesinė sąjunga gavo Palangos miesto apylinkės prokurtaūros raštą Nr. V5-1173. Jame dar detaliau išdėstyta prokuorų etatų problema.

Neabejojame, kad esant tokiai situacijai, siekiant, kad proceso dalyviai ir visuomenė nepradėtų abejoti Palangos miesto prokuratūros kompetetingumu, nepradėtų kelti klausimų dėl pernelyg ilgų ikiteisminio tyrimo terminų, dėl kitų galimų proceso pažeidimų, kurie gali atsirasti dėl prokurorų trūkumo, būtina į laisvus ir atsilaisvinačius prokurorų etatus priimti naujus prokurorus, spręsti klausimą dėl komandiruojamų prokurorų ir jų socialinių garantijų.

Pridedame Palangos miesto apylinkės Vyriausosios prokurorės raštą, su kuriuo galite susipažinti čia ir sužinoti detalesnę informaciją. Išsamesnę informaciją galite rasti čia

LR Generalinio prokuroro atsakymas

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.