Prokurorų profesinė sąjunga (toliau - Profesinė sąjunga) - suvereni, savarankiška organizacija, laisvo apsisprendimo pagrindu vienijanti prokurorus.

Profesinės sąjungos tikslai yra realiai atstovauti ir ginti savo narių profesines, darbo, ekonomines bei socialines teises ir teisėtus jų interesus. Profesinė sąjunga atstovauja profesinės sąjungos narių interesams visų instancijų teismuose, derybose su darbdaviu, valstybės valdžios, valdymo ir savivaldos organais (institucijomis); sudaro ir pasirašo kolektyvines sutartis ir susitarimus bei kontroliuoja jų vykdymą; kontroliuoja kaip darbdavys laikosi darbo, ekonominių, socialinių įstatymų, susitarimų, kitų teisės aktų reikalavimų ir nuostatų ir kt.

Profesinė sąjunga įsteigta 2011 vasario 17 d.

Profesinės sąjungos pirmininkas Julius Rėksnys, pavaduotojas Stasys Kasiulis. Tarybos nariai Gintaras Jasaitis, Saulius Galminas, Darius Krogertas, Egidijus Motiejūnas, Mindaugas Taškūnas.


Kontaktai:

Prokurorų profesinė sąjunga

Kranto g. 2A, Grigiškės, LT-27104 Vilnius

Tel. 8 686 41882

Elektroninis paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Profesinės sąjungos kodas juridinių asmenų registre 302594202

Dėl klausimų susijusių su internetiniu puslapiu kreiptis - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.