Prokurorų profesinės sąjungos sąskrydis

img_0074-2

       Praėjusį savaitgalį¸ Klaipėdos rajone, Karklėje, vyko Prokurorų profesinės sąjungos sąskrydis. Jo metu buvo parodytas didelis dėmesys šeimai ir vaikams. Sąskrydžio metu buvo surengta akcija – dalyviai pakviesti paremti šeimą, ištiktą nelaimės.

       Į pajūrį sugužėjo kone 200  dalyvių iš įvairiausių Lietuvos miestų. Oras buvo puikus, tad kartu leisti laiką bei išbandyti jėgas įvairiose rungtyse buvo smagu. Renginį organizavę klaipėdiečiai prokurorai nestokojo entuziazmo ir kūrybiškumo. Vaikams buvo surengtos linksmosios estafetės, smiginio ir futbolo rungtys, jie  galėjo išbandyti savo taiklumą šaudydami pneumatiniais ginklais. Smagių įspūdžių patyrė jodinėdami žirgu ir mažuoju poniuku. Vaikų linksmybės  tęsėsi dūkstant ant batuto.

img_9933-1

       Sporto ir poilsio šventė

       Tuo tarpu tėveliai laiką leido sportuodami ar sirgdami už savo favoritus. Organizatoriai pasistengė, kad kiekvienas dalyvis jėgas išbandytų sau mėgiamoje rungtyje. Paplūdimio  tinklinio varžybose profesionalumu sužibėjo klaipėdiškiai, kurių tobulas žaidimas žavėjo visus žiūrovus. Krepšinio aikštelėje stipriausi buvo ukmergiškiai, prisistatę komanda „Vilkmergė“. Aukštaūgiai iš Ukmergės žaidė be pralaimėjimų. Taikliausiai pneumatiniais ginklais šaudė klaipėdiškis Evaldas Prialgauskas, o sąskrydžio galiūnu išrinktas taip pat klaipėdietis Saulius Galminas, daugiausiai kartų iškėlęs girą. Beje, šis prokuroras buvo ir vikriausias – jis tapo linksmosios rungties „Sugauk karpį“ nugalėtoju, penkis karpius sugavęs per 8 sekundes. Iš vaikų šią rungtį geriausiai sekėsi įveikti Aurėjai Rėksnytei iš Vilniaus. Jai sužvejoti rankomis karpius prireikė 42 sekundžių. Šauniausia šeima išrinkti Inesa, Austėja  ir Sigitas Gulbinai iš Kauno, kurie tapo linksmosios šeimų estafetės nugalėtojais.

img_9959-1

       Apibendrinus rezultatus nugalėtojams Prokurorų profesinės sąjungos Stasys Kasiulis įteikė taures ir diplomus. Visi mažiausieji sąskrydžio dalyviai apdovanoti saldžiaisiais prizais.

       Akustinis violončelių duetas nepaliko abejingų

       Atsipūtus ir atgavus, visų dar laukė nuostabios staigmenos. Akustinis violončelės koncertas užbūrė ir abejingais nepaliko nei didelių, nei mažų. Dviejų jaunų atlikėjų violončelėmis  atliekamos roko baladės ir  kiti populiarūs kūriniai sužavėjo ir sujaudino. Atlikėjai sulaukė daug aplodismentų, o kamerinė aplinka visus tarsi suvienijo, tad „bis‘ai“ vis kartojosi ir niekas ilgai neskirstė. Dar vienas gražus šio vakaro akcentas – laužas suliepsnojęs ant miglose paskendusio jūros kranto ir juodose nakties platybėse sužibę dangaus žibintai.

img_0048-1

       Klaipėdiečių šeimai – prokurorų dėmesys

       Na, o sekmadienio rytmetys  – Tarptautinė vaikų gynimo diena ir Tėvelių diena – sujaudino netikėtu simboliškumu. Ištvermingiausieji tėveliai ir vaikai išsirikiavę aikštelėje linksmai mankštinosi.

       Sąskrydžiui artėjant į pabaigą, buvo suskaičiuotos paaukota pinigų suma. Prokurorai surinko per 2000 litų. Šiuos pinigus S.Kasiulis perdavė klaipėdietės Aleksandros Ivanenko šeimai, kurioje auga penkiametis sūnus ir trys įvaikintos mergaitės. Prieš metus mirė šeimos maitintojas tėtis, tačiau A.Ivanova nepasidavė – moteris tvarkingai prižiūri ir viena rūpinasi vaikais. Klaipėdietė padėkojo už parodytą gerumą ir sakė, kad šie pinigėliai nepaskęs buityje – juos ji žada skirti vaikų vasaros stovykloms. Graži šeimyna pabendravo, paskanavo vilniečio Juliaus Rėksnio ant laužo virtos gardžios sriubos.

img_0089-1

       Prokurorų profesinė sąjunga ir visi sąskrydžio dalyviai dėkingi Klaipėdos prokurorams, o ypač Sauliui Galminui ir Kristinai Prialgauskienei, jų entuziazmo ir nuoširdumo dėka sąskrydis tapo gražia šeimos švente.

       Iki kitų susitikimų !

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.