Naujienos

Pranešimas

PRANEŠIMAS

2011 m. kovo 8 d. Prokurorų profesinės sąjungos tarybos nariai susitiko su Lietuvos teisininkų draugijos pirmininku Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentu, buvusiu Darbo katedros vedėju Tomu Davuliu ir Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanu profesoriumi Vytautu Nekrošiumi. Diskutuota apie Lietuvos Respublikos prokuratūros įstatymo ir Valstybės politikų ir valstybės pareigūnų darbo apmokėjimo įstatymų pakeitimo projektus. Išreikšta bendra nuomonė, kad siūlomi įstatymų pakeitimų projektai yra teisiškai ydingi, prieštaraujantys pagrindiniams teisės principams.

Skaityti daugiau...

Pranešimas apie PPS atstovo dalyvavimą svarstant teikiamus projektus

PRANEŠIMAS

APIE PROKURORŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS

ATSTOVO DALYVAVIMĄ SVARSTANT TEIKIAMUS ĮSTATYMŲ

PROJEKTUS

2011 m. kovo 3 d.

Vilnius

2011 m. kovo 3 d., 10 val., Lietuvos Respublikos generalinėje prokuratūroje vyko Prokuratūros įstatymo, Valstybės politikų ir valstybės pareigūnų darbo apmokėjimo įstatymo ir kitų įstatymų pakeitimų, susijusių su Lietuvos Respublikos prokuratūros reforma, svarstymas.

Skaityti daugiau...

Prokurorų profesinės sąjungos kreipimąsis

Prokurorų profesinės sąjungos taryba informuoja prokurorus, prokuratūros valstybės tarnautojus ir darbuotojus, jog 2011 m. vasario 11 d. įsteigta Prokurorų profesinė sąjunga. 2011 m. vasario 17 d. Prokurorų profesinė sąjunga įregistruota VĮ Registrų centre.

Skaityti daugiau...

Apylinkės teismų teisėjų sąjungos sveikinimas

APYLINKIŲ TEISMŲ TEISĖJŲ SĄJUNGA

 Asociacija, Laisvės a. 17, LT-35200 Panevėžys, tel. 8 (45) 502150, faks. 8 (45) 581448,

el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 302201581

________________________________________________________________________________

PROKURORŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS

TARYBOS PIRMININKUI

STASIUI KASIULIUI

 

      Nuoširdžiai sveikiname jus, kolegas prokurorus, įsteigus savo profesinę sąjungą. Manome, kad kiekviena iniciatyva, kuriant visuomeninius judėjimus, siekiant ginti save, savo instituciją ir visą teisinę sistemą nuo įvairiausio pobūdžio abejotinų „reformų“, „pertvarkų“, valstybinės valdžios nepagrįsto kišimosi į jūsų veiklą, yra sveikintina ir palaikytina.

     Neabejojame, kad sulauksite savo veikloje trukdymų, priekaištų bei nepritarimo iš pačių įvairiausių valstybės institucijų, jų pareigūnų, todėl linkime jums stiprybės, ryžto ir aktyvumo, ginant savo, savo institucijos ir visos mūsų teisinės sistemos bendrus interesus.

     Manome, kad tikrai rasime bendrų sąlyčio taškų, bendrų reikalų ir interesų mūsų organizacijų veikloje. Tikimės mūsų organizacijų glaudaus bendradarbiavimo.

Pagarbiai,

Apylinkių teismų  teisėjų

Sąjungos pirmininkas                                                                   Arūnas Nevardauskis

Puslapis 16 iš 16

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.